Doświadczenie i fachowość

Jesteśmy jednym z największych zakładów włókienniczych  w Polsce świadczących usługi wykańczania i uszlachetniania tekstyliów. Rozwijamy swoją technologię w oparciu o filary zrównoważonego rozwoju, potrzeb klienta i jakości. Reagujemy na trendy w rozwoju branży tekstylnej m.in wykorzystując surowce organiczne do produkcji.

Z największym zaangażowaniem i fachowością reagujemy na potrzeby klienta. Jesteśmy partnerem biznesowym godnym zaufania, gotowym udzielić wsparcia technologicznego klientowi.

Janis zatrudnia wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiada własne laboratorium chemiczno-metrologiczne, które pracuje nad tworzeniem kolorów i analizą jakościową. Nasze studio graficzne pracuje nad jakością plików do druku oraz opracowuje wzory do druku w zgodzie z obowiązującymi trendami w branży tekstylnej.

Usługi innowacyjne i kreatywne

Dział badawczo-rozwojowy i studio graficzne zapewniają: opracowywanie nowych kolorów barwienia, opracowywanie nowych technologii na potrzeby klientów oraz projektowanie nowych wzorów do druku, także na zamówienie klienta.

Wspólnie z Instytutem Włókiennictwa opracowaliśmy projekt, polegający na stworzeniu innowacyjnych materiałów włókienniczych chroniących przed promieniowaniem UV

Kontrola jakości

Dzięki odpowiedniej kontroli jakości firma zapewnia powtarzalność i poprawność wzorów i kolorów. Laboratorium metrologiczne dostarcza raporty dotyczące odporności, właściwości i parametrów metrologicznych materiałów.

Kontrola parametrów produkcji wykonywana jest na różnych etapach produkcyjnych oraz na etapie końcowym. Badania metrologiczne wykonujemy we własnym laboratorium.  Zapewniając ciągłość procesów kontroli jakości, dbamy o to, aby stale usprawniać jakość świadczonych usług i oferowanych wyrobów.