O firmie

30.01.2010

Firma „Janis” to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się ogólnie pojętym uszlachetnianiem dzianin i tkanin.
Ogromne doświadczenie oraz ciągłe inwestycje w najnowocześniejszy sprzęt i technologie pozwoliły wypracować pozycję w ścisłej czołówce branży w Polsce.
Obecnie Farbiarnia „Janis” kładzie nacisk na dywersyfikację usług, w związku z czym możemy wykonywać  barwienie / bielenie optyczne / pranie, praktycznie wszystkich rodzajów dzianin i tkanin, ze wszelkiego rodzaju przędz: bawełnianych, wiskozowych, poliestrowych, poliamidowych, wełnianych, akrylowych, lnianych i ich mieszanek.
W Farbiarni „Janis” istnieje ponadto możliwość wykonania wszelkiego rodzaju apretur:
– ogniotrwałej
– przeciwdeszczowej
– antybakteryjnej
– aloesowej
– bursztynowej
– pod druk cyfrowy
– i innych.
Dzięki możliwości wykończania materiałów włókienniczych o szerokości do 340cm ! duży udział w produkcji stanowią również tekstylia meblarskie i obiciowe.
Firma „Janis” świadczy również usługi wykańczania tkanin co jest dobrą okazją dla producentów tkanin szukających godnego zaufania partnera dla Outsourcingu.
Farbiarnia „Janis” to średniej wielkości firma o umiarkowanym wolumenie produkcji co pozwala na zastosowanie zarządzania „Just-In-Time” i na skrócenie czasu planowania i obróbki.
Dzięki temu „Janis” charakteryzuje się krótkim czasem realizacji zleceń.
JANIS ma wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych i pomocowych, o czym można przeczytać na naszej stronie www.
Firma „Janis” posiada międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych Oeko-Tex Standard 100.

O firmie

Firma „JANIS”

to farbiarnia, która od 1989 zajmuje się barwieniem i bieleniem optycznym dzianin i tkanin oraz ogólnie pojętym uszlachetnianiem tekstyliów.

więcej

Oferta

Szeroki asortyment

wykonywanych usług z pewnością zadowoli państwa oczekiwania.

więcej

Ogłoszenia

Ogłoszenia i wyniki przetargów / postępowań ofertowych

więcej