Działalność społeczna

31.01.2010

Miło nam poinformować, że zostaliśmy jednym z laureatów łódzkiego konkursu „Pracodawca wspierający edukację” 2014.

„Janis” od wielu lat pomaga wszelkim organizacjom charytatywnym oraz pozarządowym. Swoją działalność w tym zakresie realizuje m.in. poprzez sponsoring sportowy, pomoc Ochotniczej Straży Pożarnej, wspomaganie licznych fundacji, w tym „Zdążyć z Pomocą”, łódzkiego Kościoła oraz przekazując 1% podatku na cele dobroczynne.

W ramach wspierania włókienniczych tradycji Łodzi podjęliśmy bliską współpracę z dawnym Technikum Włókienniczym, czyli aktualnie:  Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 w Łodzi.

W ramach współpracy zobowiązaliśmy się do pomocy w  działalności dydaktycznej poprzez szkolenia nauczycieli i prezentowanie im najnowszych technologii stosowanych we włókiennictwie jak również do przekazywania tej wiedzy młodzieży w ramach warsztatów oraz praktyk zawodowych.

Ponadto, zaoferowaliśmy swoją pomoc materialną w związku z wieloma projektami realizowanymi przez Technikum. Między innymi w ostatnim (2012) remoncie pomieszczeń włókienniczych.

Mamy również zaszczyt poinformować, że zostaliśmy fundatorem rocznego stypendium dla najlepszego ucznia/uczennicy roku szkolnego 2011/2012. Została nią Marta Milczarek.

Ponadto pomagamy na wiele różnych sposobów:

O firmie

Firma „JANIS”

to farbiarnia, która od 1989 zajmuje się barwieniem i bieleniem optycznym dzianin i tkanin oraz ogólnie pojętym uszlachetnianiem tekstyliów.

więcej

Oferta

Szeroki asortyment

wykonywanych usług z pewnością zadowoli państwa oczekiwania.

więcej

Ogłoszenia

Ogłoszenia i wyniki przetargów / postępowań ofertowych

więcej